«Єдиний урок з безпеки» в Рокитнянському ліцеї - МАН

Дата: 20.12.2022 17:22

20 грудня рятувальники Білоцерківського районного управління з метою забезпечення безпечного навчального процесу в освітніх закладах провели  «Єдиний урок з безпеки» в Рокитнянському ліцеї -МАН.

Рятувальники нагадали учням та працівникам закладу освіти основні правила поведінки в умовах небезпеки та наголосили, що невідомі та підозрілі предмети не можна брати до рук. Крім того, працівники пожежно-рятувальної служби застерігають від необережного поводження з вогнем на відкритих територіях, екосистемах, лісах, безпечної поведінки в побуті та закликали дотримуватися правил під час сигналу «Повітряна тривога».