14 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2022 07:38

Чорнобиль… Біль нашої землі… І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

Сьогодні, Україна вшановує ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Ми згадуємо тих, завдяки чиїй роботі вдалося подолати наслідки катастрофи. Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – символ громадського подвигу та самопожертви, які заслужили вдячність мільйонів наших співгромадян.

Ми низько вклоняємось усім Героям, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

З глибокою шаною схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії та пішов у безсмертя.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, щиро дякую за ваш подвиг і героїзм, за те, що захистили не лише українську землю, а й людство від смертельної небезпеки. Низький уклін вам, ліквідатори, за врятовані життя. Миру вам і вашим родинам, міцного здоров’я, добробуту та довгих років життя!

Ваш подвиг житиме вічно!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ