ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ ЗАРІЧНА В СЕЛІ ТЕЛЕШІВКА БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 13.12.2022 09:25

Фото без опису1. Організатор громадського обговорення: виконавчий комітет Рокитнянської селищної ради.

2. Об’єкт права власності, який пропонується перейменувати: вулиця Зарічна в селі Телешівка Білоцерківського району Київської області.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо перейменування об’єкта права власності:

Існуюча назва:

Пропонується:

Вулиця Зарічна

Вулиця Русинського Вадима

4. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо перейменування об’єкта права власності: Попов Руслан Леонідович (електронна петиція).

5. Проведення громадського обговорення – до 13.02.2023 року.

Форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються шляхом заповнення відповідної форми у мережі Інтернет із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Строк для подання пропозицій (зауважень): до 13.02.2023 року.

Місцезнаходження організатора електронного опитування, де можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: вул. Травнева, 5, смт Рокитне, Білоцерківський район, Київська область.

Строк і спосіб оприлюднення звіту електронного опитування: до 27.02.2023 року на офіційному веб-сайті Рокитнянської селищної ради.

ДОВІДКОВО:

Русинський Вадим Вадимович народився 11 листопада 1995 р. в с. Телешівка Рокитнянського р-ну Київської області.

Навчався в Телешівській загальноосвітній школі  І–ІІІ ступенів-дитячий садок та закінчив її  у 2012  році.

З 2014 по 2018 рік проходив службу за контрактом в різних підрозділах ДПСУ. У 2018-2021 – у підрозділі спеціального призначення «Дозор».

Завжди приймав активну участь у турнірах між підрозділами спеціального призначення.

У 2022 році після закінчення контракту виїхав закордон. Дізнавшись, що почалася повномасштабна війна не стояв осторонь і з початку березня  повернувся захищати Україну. 04.06.2022 Русинський Вадим, штаб-сержант ВПС «Дозор-Житомир» Державної прикордонної служби України, героїчно загинув у боях за м. Святогірськ Донецької області, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України. Похований у м. Житомир на військовому кладовищі.