У С.ШАРКИ ПРОЙШОВ ПІЗНАВАЛЬНИЙ ЗАХІД ДЛЯ МІСЦЕВИХ ШКОЛЯРІВ

Дата: 05.12.2022 17:04

На ньому були присутні представники органів місцевого самоврядування, національної поліції, начальник відділу освіти, а також рятувальники.

Даний клас обладнаний усім необхідним навчальним матеріалом та рятувальним обладнанням.

У "Класі безпеки" фахівці ДСНС в ігровій формі повідомили дітям життєво важливу інформацію, яка допоможе зберегти життя, вижити в екстремальних умовах, а також навчить відповідальному ставленню до власної безпеки. Інформативно і доступно було подано інформацію про вибухонебезпечні предмети і про надання першої домедичної допомоги.

На уроці діти розмальовували картинки на протипожежну тематику, роздивлялись тематичні ігри та відповідали на запитання рятувальників.

Фахівці Служби порятунку разом із дітьми відпрацювали дії у разі виникнення пожежі чи повітряної тривоги.

А на шкільному подвір'ї традиційно на малечу чекав пожежний автомобіль. Його дітлахи охоче розглядали, сиділи всередині та приміряли бойовий одяг пожежних.

Чудовий був захід. Всім присутнім сподобалось проводити час весело і корисно.