«Єдиний урок з безпеки» в Острівському закладі загальної середньоїосвіти
Дата: 01.12.2022 17:14
Кількість переглядів: 83
01 грудня рятувальники Білоцерківського районного управління з метою забезпечення безпечного навчального процесу в освітніх закладах провели «Єдиний урок з безпеки» в Острівському закладі загальної середньої
освіти.
Рятувальники нагадали учням та працівникам закладу освіти основні правила поведінки в умовах небезпеки та наголосили, що невідомі та підозрілі предмети не можна брати до рук. Крім того, працівники пожежно-рятувальної служби застерігають від необережного поводження з вогнем на відкритих територіях, екосистемах, лісах, безпечної поведінки в побуті та закликали дотримуватися правил під час сигналу «Повітряна тривога».