ГОЛОДОМОР І ВІЙНИ – ГЕНОЦИДИ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ!

Дата: 26.11.2022 07:32
Кількість переглядів: 182

25 листопада  до Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні у читальній залі Публічної бібліотеки Рокитнянської селищної ради бібліотекар Ольга Гриценко презентувала книжково-ілюстративну виставку під гаслом «Голодомор в Україні».

Фото без опису

Виставка була створена для того, щоб згадати тогочасні події Голодоморів 1932-1933 та 1946-1947 років, згадати той біль людських втрат, згадати те, про що колись говорили: «Ніколи знову!..»

Фото без опису

Крім читачів бібліотеки на виставку тематичних книг цього дня завітали і керманичі місцевої самоврядної влади: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник селищного голови Олександр Конопчук та секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко.

Фото без опису

Фото без опису

Бібліотекар Ольга Гриценко у своїй презентації особливу увагу звернула на книги Світлани Талан «Розколоте небо» та Наталки Доляк «Чорна дошка». До активної участі у виставці долучився і селищний голова Юрій Богданов, який присутнім зачитав про жахливі події Голодомору на Рокитнянщині із Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Фото без опису

Пам'ять про Голодомори стала невід'ємною частиною національної пам'яті українського народу. Подібні книжкові виставки цього дня відбулися і в інших бібліотеках-філіях нашої громади: в Ромашках під гаслом « Трагічні уроки історії», в Шарках - «Трагічна статистика голоду». В Шарківській бібліотеці на захід прийшла жителька цього села Павлік Павліна Михайлівна, яка багато чого розповіла про те страшне лихоліття, яке відбувалося з українським народом в часи Голодомору.

Фото без опису

У 1932–1933 роках радянський комуністичний тоталітарний режим, попередник путінського рашизму, вчинив в Україні жахливий злочин геноцид українського народу шляхом штучного Голодомору. Зумисно створений голод убив мільйони українців. Пережиті жахіття лишили болючу рану впродовж поколінь українців. Та завдяки силі, волі і вірі українців радянський нищівний режим тоді було припинено.

Фото без опису

У нинішній російсько-українській війні Росія переслідує ту саму мету, що й під час Голодомору 1932–1933 років. Вона використовує подібні інструменти підкорення та інформаційні пропагандистські маніпуляції.

Фото без опису

Ось просто кілька днів тому 23 листопада Україна пережила свій перший повномасштабний блекаут: росія лишила без світла більшу частина нашої країни, без електропостачання також лишилось 90 % Молдови. Блекаут – це не просто аварії в енергосистемах, блекаут - це коли не працюють всі тепло-, гідро- і електростанції (АЕС також не працюють). Блекаут – це коли при проведенні відкритої операції на серці дитини виходять із ладу всі критично важливі медичні електроприлади, а лікарі героїчно продовжують рятувати життя. Блекаут – це зупинка дихання при відключенні дихального апарату через обстріли. Блекаут – це сьогоденний злочинний геноцид!

Фото без опису

Разом із інфраструктурним терором рф продовжує бомбити цивільне населення, школи, церкви, лікарні, пологові будинки… Обстрілює і Херсон, який вона ще вчора називала російським. Кровожерливі російські перевертні (Сталін у XX столітті та Путін у XXI) бажали і бажають нашої української крові. Вони прагнуть упокорення українського народу шляхом чергового геноциду, прагнуть зламати волю українців, забираючи життя.

Та ми, українці, пережили всі існуючі форми геноциду – голодомор, війни, терор, блек-аут, мовний геноцид… І переживемо нинішній! Безсумнівно!

Всі жертви геноцидів України - у нашій памяті, вся любов до України – у нашому серці, вся воля нашого українського народу – у нашій крові!

Алла Нечепоренко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь