ВИЇЗД В СІМ’Ї, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 23.11.2022 19:22

На тижні працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району  здійснили виїзд в сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають  на території Рокитнянської громади а саме: смт Рокитне, с. Телешівка, с. Запруддя.

Багатодітна сім’я, отримала рекомендації щодо покращення умов проживання, забезпечення дітей першочерговими потребами. Надалася психологічна підтримка для вирішення конфліктної ситуації між подружжям.

Батьки,  що виховують двох малолітніх дітей попереджені щодо кримінальної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

Багатодітна мати, прислухалась до рекомендацій фахівців із соціальної роботи, зробила косметичний ремонт в кімнатах та працевлаштувалась.

В сім’ях, де виховуються діти, шкільного віку були проведені консультації щодо відповідального відношення до шкільного навчального процесу та забезпечення дітей необхідним шкільним приладдям.