ДЯКУЄМО ЧЕРВОНОМУ ХРЕСТУ ЗА ДОПОМОГУ

Дата: 22.11.2022 16:19

За сприяння Рокитнянської селищної ради відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання для одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю с. Насташка Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримали нову пральну машину – автомат від Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста для забезпечення прання постільної та натільної білизни одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які проживають в відділенні.

Дирекція Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування висловлює керівництву Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста найщиріші слова подяки, які в такий нелегкий час надають підтримку та допомогу, тим, хто цього потребує!

Разом до Перемоги!