ЗВЕРНЕННЯ РОКИТНЯНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2022 08:36

Шановна Рокитнянська громадо!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це – День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви.

В цей день низько вклонімось Героям Небесної Сотні, всім захисникам України, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього та бійцям, що продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Їх подвиг є неоціненним для України. А нашим громадянським обов’язком є спільна праця, спрямована на розвиток і зміцнення рідної держави, на добробут і розквіт духовності нашого народу.

Щиро бажаю вам, дорогі краяни, мирного неба над головою, міцного здоров’я, добра, злагоди і нехай не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава українському народу! Слава Україні!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ