ПОРЯТУНОК З ПАСТКИ: НА ТЕРИТОРІЇ РИНКУ ВИТЯГНУЛИ СОБАКУ З-ПІД МЕТАЛЕВОГО КОНТЕЙНЕРА

Дата: 18.11.2022 13:29

18 листопада о 10:45 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про від чергового Рокитнянського ВП № 1 про необхідність допомоги для вивільнення собаки з-під торгового контейнера на території  Рокитнянського ринку.

На місце події виїхали рятувальники 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Рокитне.

По прибуттю рятувальниками встановлено, що на території  Рокитнянського ринку під торговим металевим контейнером заблоковано собаку. Для звільнення собаки виконано роботи з підйому торгівельного контейнера за допомогою гідравлічного інструменту.

На виклик залучалась 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.