ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 20.11.2022 08:00

Шановні працівники сільського господарства Рокитнянщини, ветерани галузі!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров'я, добробут та достаток людей. В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Завдяки вашій хазяйновитості, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваш  багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі! Нехай хліборобська нива щедро і рясно колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

Щастя і добра вам, дорогі трудівники!

З повагою

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов,                                          депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради