І ЗНОВУ НЕПОПРАВНА ВТРАТА ДЛЯ РОКИТНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 12.11.2022 17:11

Надворі вже листопад…Термін війни, розв'язаної росією проти України, перетнув межу в 8 місяців. Це просто звірство! Це нелюди, які ламають долі.
Навчена жити без честі й правил, з оскаженілою злобою, армія безумця, градами, ракетами безупинно б’є по містах, лупить снарядами по житлових
кварталах, дитячих садочках, аеродромах, сіє смерть, руїну, розпач. І, на противагу орді, наше героїчне воїнство, мужні лицарі безстрашно боронять рідну землю.

Рокитнянщина продовжує сумний лік найтяжчих втрат. І ще ніколи прості цифри не були такими страшними.

Моторошна звістка знову прийшла до нашої громади. Загинув наш земляк, житель села Острів - СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ КЛИМЕНКО, 49-річний солдат, оператор взводу радіорозвідки розвідувальної роти військової частини А 1376 загинув в результаті поранень несумісних з життям, отриманих під час авіаудару по м. Бахмут, Донецької області.

Тяжка, невимовна, велика, непоправна втрата для родини, нашої громади, всієї України.

Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття рідним, друзям та побратимам військовослужбовця.

Низький уклін Герою, якого забрали Небеса. Вічна пам’ять відважному сину українського народу, мужньому та справжньому патріоту України.

Ми будемо пам’ятати!
Не забудемо! І не пробачимо!
Герої не вмирають!