ПРИВІТАННЯ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2022 08:01

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Без традиції - немає культури, а без культури - немає нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Наша громада надзвичайно багата талановитими людьми. Творча робота працівників культури вражає своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією, різносторонністю, а головне – щирістю.

Щиро дякую працівникам відділу культури, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди і краси, адже своєю плідною роботою та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи та наші перспективи.

Зичу вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів. Нехай здійсняться всі ваші мрії, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде мирним, радісним і сонячним!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ