ПРИВІТАННЯ РОКИТНЯНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ БОГДАНОВА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

Дата: 06.11.2022 08:35

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника соціальної сфери!

Ви обрали для себе нелегку і гуманну місію – надавати всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Дякую вам за служіння обраній справі, професіоналізм та витримку, любов і співчуття.

Впевнений, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання, великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших громадян.

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу.

Нехай у ваших домівках панує мир і злагода, благополуччя і достаток! Сил вам для нових добрих справ в ім’я кращої долі нашої єдиної незалежної держави.

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ