ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА ТА ДОРОЖНИКА

Дата: 30.10.2022 09:18

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Вітаю вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

На вас покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автомобільних мереж, що є вагомим внеском у зміцнення нашої держави. Сьогодні важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту.

Cаме від злагодженої й сумлінної праці дорожників, які утримують в належному стані дороги і вулиці та автомобілістів, які своєчасно забезпечують потреби громадян – функціонує найважливіша система життєзабезпечення всієї країни.

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, миру, щастя, наснаги та лише зеленого світла на автомобільних та життєвих шляхах!

З повагою Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ