ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ!

Дата: 17.10.2022 10:47

16 жовтня 2022 року в шаховому клубі с. Синява відбувся щорічний відкритий шаховий турнір, присвячений  пам’яті  воїнам  із Рокитнянщини, загиблим у російсько-українській війні.

Захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої  держави, кожного з нас, у жорстоких боях проти загарбницької російської агресії в Україні загинули тридцять п’ять найкращих  наших земляків:

1.  Олександр ОСТРОВСЬКИЙ ;

33. Олег КАБУЛА;

34. Сергій СИЛЕНКО;

35. Ірина ЦВІЛА.

Низький уклін їм і вічна пам’ять за наше спокійне життя.

На заході були присутні  воїни, які  пройшли жорстокі випробування на передовій у тяжких, екстремальних умовах, ризикували своїм життям  та здоров’ям, зазнали  поранень та контузій.

Нічого не проходить безслідно, повернувшись  з передової  від тяжких хвороб  померли  наші земляки: Олександр СЛЮСАР,  Сергій  ВІТРЕНКО,    Василь БАКАЛ, Роман ФОКІН, Ігор ЗІНЧЕНКО, Ігор КРАВЕЦЬ, Руслан   САМАР,  Ігор КОЛОМІЄЦЬ і Олег КУРЧИЦЬКИЙ.

До присутніх на заході учасників бойових дій у російсько-українській війні, родичів  наших загиблих земляків та шанувальників інтелектуальних видів спорту з промовою звернулися: заступник голови Рокитнянської  селищної ради  Олександр КОНОПЧУК; голова молодіжної громадської організації «Спортивний клуб «Інтеграл» і постійний спонсор шахового клубу – Микола ЗАЄЦЬ;  начальник 5-го відділу Білоцерківського  районного територіального  центру комплектування та соціальної підтримки  Олександр ДІДЕНКО; секретар Рокитнянської громадської організації учасників АТО та бойових дій «Росичі» - Віталій  ІЛЬЧЕНКО; командир роти охорони 5-го відділу Білоцерківського районного територіального  центру комплектування та соціальної підтримки Олексій КОБЗАР і спеціаліст І категорії  відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тамара  ПОГАСІЙ.

На урочистостях, присвячених звитязі наших героїчних земляків, хвилиною мовчання  присутні  вшанували  пам’ять Героїв.

Жорстока війна на території  нашої країни завдає багато горя, не залишає байдужим кожного з нас, це горе знайшло відклик у багатьох серцях.

Рокитнянською селищною радою родинам загиблих воїнів було надано продуктові набори,  голова молодіжної громадської організації «Спортивний клуб «Інтеграл» і постійний спонсор шахового клубу – Микола ЗАЄЦЬ надав  родичам загиблих героїв грошову допомогу, директор ПАФ «Україна»  Сергій ЗІНЧЕНКО надав спонсорську допомогу на проведення поминального обіду за загиблими, а голова благодійного фонду Віталій ГЕРАСИЧЕВ пришгостив юних учасників турніру смачними ласощами.

Для  рідних і близьких  наших загиблих  захисників та всіх присутніх  на заході патріотичні пісні презентувала сольна співачка Рокитнянського Центрального будинку культури – Валентина ШЕВЧУК під музичний супровід, котрий забезпечив звукорежисер цього ж закладу Олександр ФЕДОРЕНКО.

За результатами  проведеного турніру:

• серед дорослих

І місце  виборов Анатолій Демчишин  смт Рокитне;;

ІІ   - Михайло ФЕЩЕНКО с. Синява;

ІІІ  - Василь КРАМАР смт Рокитне;

ІV  - Василь ЗІНЧЕНКО с. Синява;

V   - Анатолій ЧАПАЛА смт Рокитне;

VI  - Сергій ПУГАЧ смт Рокитне;

• серед дівчат

І місце  -  Анастасія ВЕРГУН;

ІІ    -   Софія САВІЦЬКА смт Рокитне;

• серед юнаків

І місце     -   Сергій  ЯБЛОНСЬКИЙ с. Синява;

ІІ місце    -   Святослав  ЯБЛОНСЬКИЙ с. Синява.