Привітання в.о. Рокитнянського селищного голови Юрія Шимченка з Днем захисника України

Дата: 14.10.2022 07:00

Шановна Рокитнянська громадо!

Шановні захисники незалежної України!

14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми  відзначаємо державне свято - День захисника України.

Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою рідну землю, хто своєю професійною чи волонтерською діяльністю забезпечували та забезпечують захист нашої держави.

Сьогодні ми згадуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних Героїв – захисників української землі. Дякуємо кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни. Дякуємо українським воїнам за те, що в нашому цивільному житті ми маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовувати нашу країну. Дякуємо вам, захисники й захисниці за вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Ви – гордість Держави та її надійний захист!

З  болем в серці вшановуємо пам’ять всіх нескорених українців – захисників Вітчизни, які поклали своє життя на вівтар нашої Перемоги.

У цей величний день, у спільній молитві, просімо Пресвяту Богородицю, щоб покрила своїм омофором український народ та наше військо, підтримувала усіх наших захисників та подарувала Україні такий довгоочікуваний мир. А безсмертні подвиги Героїв України нехай додають всім нам сили йти накресленим шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Незалежної Держави.

Мирної України нам всім! Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

Слава Україні!

Слава її захисникам!

в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій ШИМЧЕНКО,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради