Планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання

Дата: 13.10.2022 13:00

13 жовтня рятувальники Білоцерківського районного управління провели планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в смт Рокитне Рокитнянської селищної територіальної громади з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Мешканцям пояснили, що почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, використовують електричні, саморобні нагрівальні прилади, палять у ліжку. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані. Користуючись нагодою рятувальники нагадали населенню про заходи щодо попередження виникнення займань в екосистемах і діям населення під час сигналу "Повітряна тривога". Також фахівці ДСНС ознайомили громадян з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Зазначили, що в надзвичайній ситуації необхідно не панікувати та зателефонувати за номером Служби порятунку «101». Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.