Відбулась нарада щодо забезпечення вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки під час планування і забудови відповідних територій

Дата: 12.10.2022 13:23

12 жовтня працівники Білоцерківського районного управління взяли участь у проведенні спільної наради з представниками архітектурно-містобудівної ради, органами архітектурно-будівельного контролю Рокитнянської СТГ щодо забезпечення вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки під час планування і забудови відповідних територій та недопущення видачі сертифікатів закінчених будівництвом об'єктів з порушенням даних вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій» від 29.07.2022 № 2486-IX, який набирає чинності 24.10.2022, та внесені зміни до Кодексу цивільного захисту України та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».