ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ПОСТ-ВИ КМУ ВІД 11.10.2016 №710"ПРО ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ"(ЗІ ЗМІНАМИ)

Дата: 06.10.2022 20:15

Фото без описуВідділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району

Київської області

(Назва підприємства, організації, установи)

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі,  розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Київської області

09601, вул. Незалежності, буд.2, смт Рокитне, Білоцерківський район, Київська область

ЄДРПОУ: 43978438

Відділом культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області здійснюється закупівля за предметом закупівлі: ДК 021:2015: 90120000-6 Газове паливо (природний газ) для потреб закладів, що відносяться до сфери  управління відділу, на січень-березень 2023 року.

Процедура закупівлі:    Відкриті торги

Вид предмету закупівлі:    товар

Очікувана вартість закупівлі:  337699,36 грн. (із врахуванням ПДВ)

Ідентифікатор закупівлі:  UA-2022-10-06-009179-a

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі

Кількість товару – 20400 м3

1. Місце поставки товару до точки входу в газорозподільну систему до якої підключені будівлі закладів, що перебувають у сфері управління відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Селищний будинок культури

09601, Київська обл., смт Рокитне , вул. Ентузіастів 5-б.

Синявський сільський будинок культури

09634, Київська область. Білоцерківський  район с. Синява  вул. Шевченка 14- б

Ромашківський сільський будинок культури

09623,Київська область, Білоцерківський район, с. Ромашки, вул.Покровська 23-а

Бакумівський сільський будинок культури

09638, Київська область, Білоцерківський район, с. Бакумівка, вул Перемоги 54

Острівська бібліотека – філія № 5

09631, Київська область, Білоцерківський район,  с. Острів, вул. Шевченка 5-б

Бирюківський сільський будинок культури

09630, Київська область, Білоцерківський   район, с.Бирюки,  вул. Шкільна 17

Строк поставки товару – період з січня 2023 року по 31 березня 2023 року.

2.  Якість товару – Якість природного газу, що постачається споживачу до меж балансової належності, повинна відповідати положенням Кодексу газотранспортної системи, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 року № 2493 (зі змінами), положенням Кодексу газорозподільних систем, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 року № 2494 (зі змінами).

У відповідності до пункту 31 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок природного газу» природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ, газ колекторів щільних порід, газ центрально-басейнового типу - це суміш вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, що перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск - 760 міліметрів ртутного стовпа і температура - 20 градусів за Цельсієм) і є товарною продукцією.

Якість природного газу – це відповідність значень його фізико-хімічних показників, встановлених нормативними документами.

Якість природного газу повинна відповідати вимогам ГОСТ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення. Технічні умови». Якість природного газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

Умови постачання природного газу замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

• Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 року №329-VIII (зі змінами);
  • Постанові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 року №2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу» (зі змінами,);
  • Наказу Міністерства палива та енергетики України від 27.12.2005 р № 618 «Про затвердження Правил обліку природного газу під час його транспортування газорозподільними мережами, постачання та споживання» (зі змінами);
  • „Кодексу газорозподільних систем”, затвердженим Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494;
  • „Кодексу газотранспортної системи”, затвердженим Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2493;
  • іншим нормативно-правовим актам, прийнятими на виконання Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 року №329-VIII (зі змінами).

3. Під час здійснення цієї закупівлі стосовно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля, в тому числі під час виконання договору про закупівлю учасник зобов’язується дотримуватись передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України      № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» згідно запланованих обсягів споживання  (лімітів) природного газу  на січень-березень 2023 року.