ПЕКУЧИЙ БІЛЬ І ГІРКИЙ СМУТОК... РОКИТНЯНСЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА СВОГО ЗАХИСНИКА

Дата: 04.10.2022 13:01

Фото без опису

У війні за незалежність України під час виконання бойового завдання загинув щирий та вірний патріот нашої Батьківщини, житель села Насташка, сержант, командир міномету 2 мінометної батареї 2 механізованого батальйону в/ч А 2167 – КАБУЛА ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ.

Ще одна смерть! І наша люта зневага і презирство росії - державі – агресору, державі – терористу!

Олег Кабула, 40-річний військовослужбовець Збройних Сил України, який з перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на нашу територію виборював для нас мирне небо, майбутнє для наших дітей, незалежність та свободу для нашої Батьківщини.

Смерть - непоправна втрата для рідних, друзів та всієї України. Схиляємо голови у поминальній молитві та розділяємо горе родини. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях.

Вічна слава всім, хто став на захист України! Вічна пам'ять кожному й кожній, хто віддав життя за нашу державу!

Війна забирає найкращих...

Герої не вмирають!