ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 02.10.2022 07:25

Шановні освітяни Рокитнянщини!

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

У цей нелегкий для країни час всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради