«Єдиний урок безпеки» для дітей Ромашківського закладу освіти
Дата: 30.09.2022 11:40
Кількість переглядів: 119
29 вересня рятувальники Білоцерківського районного управління спільно з членами добровільної пожежної охорони провели «Єдиний урок безпеки» для дітей Ромашківського закладу освіти Рокитнянської СТГ .
Під час уроку рятувальники розповіли учням основні правила поведінки в умовах небезпеки, алгоритм дій при отримані сигналу «Повітряна тривога» та правила поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів. Дітки активно відповідали на питання, приймали участь в інформативному уроці та на останок отримали від рятувальників листівки тематику.