Профілактичні рейди серед мешканців села Телешівка

Дата: 22.09.2022 15:04

21 вересня рятувальниками Білоцерківського районного управління було проведено профілактичні рейди серед мешканців села Телешівка Рокитнянської СТГ. Головна думка, яку намагалися донести до громадян фахівці – бути обережними під час виявлення застарілих та сучасних вибухонебезпечних предметів.

Громадянам роздали листівки із застереженням та правилами безпеки, у яких детально описано алгоритм дій у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Крім того, працівники пожежно-рятувальної служби застерігають від необережного поводження з вогнем на відкритих територіях та про шкоду та небезпеку, яку несе в собі спалювання сухої рослинності як для власного здоров'я, так і навколишнього середовища. Пояснили громадянам, що в Україні йде війна. Усі підрозділи ДСНС переведені на посилений варіант несення служби тому громадяни повинні бути свідомими та не провокувати пожеж в природних екосистемах для того щоб зберегти людський та матеріальний ресурс для ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій які виникли внаслідок військових дій.

Також закликали дотримуватися правил пожежної безпеки на території домоволодінь.