ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СЕЛИЩА РОКИТНЕ

Дата: 21.09.2022 09:04

Шановні жителі та гості нашого селища, дорогі земляки!

День селища – особливе свято, яке об'єднує всіх жителів нашої громади, тих, чиєю працею воно створювалось. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди.

Нажаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Багато хто з Вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, від чоловіків, синів, братів, друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. І ми не можемо ні на хвилину про це забути, маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовуючи всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу.

Сьогодні, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, нехай урочистий церковний дзвін наповнить Ваші душі натхненням і радістю, зміцнить віру і подарує надію, зцілить хвороби і нагородить терпінням, мудрістю, життєвими благами і щасливими миттєвостями.

Від щирого серця й від усієї душі бажаю, щоб це свято принесло Вам та Вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наше рідне селище, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток будуть на кожній його вулиці, у кожній домівці та кожній родині.

Щиро вірю, що в наступному році День селища ми святкуватимемо в мирній вільній Україні!

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради