ПРИВІТАННЯ РОКИТНЯНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ (ДНЕМ РЯТІВНИКА)

Дата: 17.09.2022 07:22

Щиро вітаю всіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Ви обрали справою свого життя нелегку та водночас благородну місію – бути завжди першими там, де люди потребують допомоги.

В той час як українська армія обороняє нашу Батьківщину, рятувальним службам доводиться працювати з наслідками російської агресії. Стоячи на захисті мирного населення, рішуче виконують службовий обов’язок, навіть ціною власного життя

Дякую вам за буденні подвиги – за врятовані життя, за попередження трагедій, за збережене громадське і особисте майно, за постійну готовність захищати людей і території від надзвичайних ситуацій.

Бажаю усім рятівникам, усім тим, хто протягом багатьох років із честю виконують покладені на них завдання, життєвої енергії та міцного здоров’я, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай родинне тепло стане міцною опорою справжніх героїв.

Рокитнянський селищний голова   Юрій БОГДАНОВ