ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Дата: 08.09.2022 13:01

Київським обласним центром соціальних служб розпочинається планове онлайн-навчання для фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб територіальних громад, які надають  соціальні послуги сім’ям та дітям. Фахівці із соціальної роботи Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області такі навчання проходять для підвищення кваліфікації задля якісного надання соціальних послуг жителям своєї громади.

Навчання проходить за двома темами: «Перша психологічна допомога дітям та їх батькам в умовах війни. Профілактика емоційного та професійного вигоряння спеціалістів допомагаючих професій»; «Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють та спеціалістів, які працюють з сім’ями і дітьми».

За результатами навчання спеціалісти отримають два сертифікати, відповідно до зазначених тем. Обов’язковою умовою отримання сертифікатів є відвідування всіх 7 занять по 2 години кожне.