Оздоровлення та підтримка

Дата: 30.08.2022 15:15

Фото без опису   Фото без опису

В такий не легкий час для нашої країни найголовніше зберегти життя та здоров´я наших дітей, тому що вони наше майбутнє. Для відбудови країни потрібна здорова нація!  В рамках соціального проекту «Родина. Україна. Діти.»  з 1 серпня по 14 серпня 2022 року було оздоровлено 10 дітей з нашої громади на базі дитячого оздоровчого табору «Перлина Придністров´я» за сприяння «Благодійного фонду «Родина-Україна» та Київської обласної військової адміністрації.

Благодійний фонд «Родина-України» не залишив своїх підопічних, 19 серпня 2022 року представники благодійного фонду завітали до своїх вихованців з подарунками, солодощами, продуктовими наборами та засобами особистої гігієни.  Приємною новиною стало те, що восени 2022 року розпочне свою діяльність табір вихідного дня, до якого запросили дітей.

Хочеться щоб кожна дитина нашої країни мала щасливе життя та тих хто буде допомагати втілювати їх мрії в реальність, мир та спокій, рідних та близьких поруч.

Служба у справах дітей та сім´ї

Рокитнянської селищної ради