Ознайомлення громадськості із проблемами пожеж у екосистемах та правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Дата: 26.08.2022 13:23
Кількість переглядів: 119
26 серпня рятувальниками Білоцерківського районного управління проведено рейд в с. Маківка, мета якого – ще раз привернути увагу громадськості до проблеми пожеж у екосистемах та правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
З особливою зацікавленістю з рятувальниками спілкувались дітлахи, від яких рятувальники отримували багато запитань щодо вибухонебезпечних предметів та з радістю на них відповідали.
Також було наголошено на заборону спалювання залишків сухої рослинності та сміття і адміністративній відповідальності у разі вчинення цих порушень.