ОСОБОВИМ СКЛАДОМ ЧЕРГОВОГО КАРАУЛУ 18 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУЛО ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ ІЗ СПЕЦІАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

Дата: 10.08.2022 16:39

10 серпня 2022 року з особовим складом чергового караулу 18 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області було проведено заняття із спеціальної фізичної підготовки, а саме: «Встановлення автомобіля на водоймище з приєднанням двох всмоктуючих рукавів та сітки».

Перед проведенням заняття особовий склад було проінструктовано відповідно до інструкцій з охорони праці. Перед початком виконання вправ відбулася перевірка знань по нормативах часу, які необхідні для забезпечення чіткого, своєчасного та безпечного виконання вправи. Особовий склад караулу впорався із завданням.

Метою проведення подібних заняь є розвиток фізичних, моральних і психологічних якостей, необхідних для виконання професійно-службових обов’язків.