ПРИВІТАННЯ РОКИТНЯНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ БОГДАНОВА З ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 12.08.2022 08:00

Шановна молодь Рокитнянської громади!

Сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про неї ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це  час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу.  Молодь завжди відрізнялася  ініціативністю, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Пам’ятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність Держави. Ваші розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України як сучасної європейської держави.

Хай щастить вам на добрі справи, вірних друзів, креативних ідей та втілення найкращих життєвих планів і мрій!