10 серпня рятувальниками Білоцерківського районного управління проведено рейд в с. Синява

Дата: 10.08.2022 16:04

10 серпня рятувальниками Білоцерківського районного управління проведено рейд в с. Синява, мета якого – ще раз привернути увагу громадськості до проблеми пожеж у екосистемах та правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

З особливою зацікавленістю з рятувальниками спілкувались дітлахи, від яких рятувальники отримували багато запитань щодо вибухонебезпечних предметів та з радістю на них відповідали.

Також було наголошено на заборону спалювання залишків сухої рослинності та сміття і адміністративній відповідальності у разі вчинення цих порушень.