ТЯЖКО УСВІДОМИТИ, КОЛИ ЙДУТЬ У НЕБО НАЙКРАЩІ СИНИ УКРАЇНИ, ТА ЯКОЮ СТРАШНОЮ ЦІНОЮ МИ ТВОРИМО СВОЮ НАЦІЮ. ВАЖКА ВТРАТА ЗНОВУ ПРИЙШЛА ДО НАШОЇ РОКИТНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.08.2022 11:33

4 серпня 2022 року, під час виконання бойового завдання під Бахмутом,  загинув наш земляк, військовослужбовець 54-го окремого розвідувального батальйону імені Михайла Тиші Сухопутних військ Збройних Сил України - Сергій Іванович Сук.

Рокитнянщина вкотре осиротіла, йдуть з життя кращі з кращих; патріоти, мужні та відважні захисники, таким був Сергій Іванович.

Загибель Сергія стала тяжкою втратою для його родини та нашої громади,

він був чуйною людиною та справжнім, вірним другом для своїх побратимів, а найголовнішевін був відважним воїном та захисником рідної Батьківщини.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним загиблого.

Схиляємо голови в глибокій шані перед подвигом нашого Героя!

Світла пам’ять та Царство Небесне!

Герої не вмирають! Вони навіки в наших серцях!