03 серпня 2022 року голова Білоцерківської районної військової адміністрації Людмила Мерзлюк, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, керівник апарату Білоцерківської РВА Ольга Кучер, заступник селищного голови Олександр Конопчук та директор Центру соціальних служб селищної ради Інна Щербанюк завітали до дитячого будинку сімейного типу Петренко Л.В. та Хохич В.В.

Гості оглянули соціально-побутові умови проживання родини, подякували господарям за іх віддану працю і безмежну любов до дітей та передали дітям солодощі, а батькам — продуктові набори. Діти у свою чергу раділи дорогим гостям та розповідали про свої досягнення у навчаннях та захопленнях.

Свій візит посадовці продовжили до Синявського опорного закладу освіти, де перевірили стан підготовки укриття до нового навчального року.

«Ми маємо час, тому і готуємо наші заклади до різних сценаріїв. Є заклади, в яких все добре вже станом на сьогодні. А є і такі школи, які не мають навіть власного укриття. Ми знаємо ситуацію по кожному закладу», - наголосив очільник Рокитнянської громади Юрій Богданов.