ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВПО

Дата: 29.07.2022 16:33

Фото без описуЗ 01 серпня 2022 року Гуманітарним штабом при Рокитнянській селищній раді буде видаватись гуманітарна допомога від міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в Рокитнянській територіальній громаді.

Для отримання гуманітарної допомоги потрібно звернутись в Центральний будинок культури.

Зазначаємо, що отримати вищевказану допомогу можуть тільки внутрішньо переміщені особи.

Видача продуктового набору здійснюватиметься після пред’явлення "Довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи" в паперовому або електронному вигляді.

Видача допомоги проводиться понеділок-п’ятниця з 9:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.