ВІДБУЛОСЬ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2022 14:44

Сьогодні, 28 липня, українці вперше відзначають День Української Державності.

Утверджувати зв’язок сучасних українців з багатьма поколіннями нашого народу, нагадати про багатовіковий державотворчий досвід, культуру, самобутність українців - це наша мета.

З початком російської агресії ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашими військовими і людьми, які всі працюють на перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

На знак вшанування видатних українців, діячів українського державотворення, борців за незалежність нашої держави, за участю Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, секретаря селищної ради Юрія Шимченка, заступника селищного голови Олександра Конопчука та депутатів Рокитнянської селищної ради відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та до пам’ятного знаку Захисникам незалежності України.

Пишаймося, що ми є громадянами великої європейської держави Україна, яка засвідчила всьому світу готовність найвищою ціною боронити свободу, незалежність та демократію!