ВІЙНА ЗАБИРАЄ НАЙКРАЩИХ: ЩИРІ СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ ЗАГИБЕЛІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 28.07.2022 17:12

26 липня 2022 року, боронячи Україну від російських окупантів, виявивши стійкість і мужність, героїчно загинув кулеметник відділення морської піхоти взводу морської піхоти роти морської піхоти в/ч А 1275, старший матрос – СЕМЕН ОЛЕКСІЙОВИЧ БОРОДІН.

Полеглий воїн народився 1996 року. Був призваний на військову службу за контрактом 14 грудня 2020 року Кальміусько-Нікольським ОРВК м. Маріуполь Донецької області. У загиблого залишились батьки, які приїхали із зони активних бойових дій та проживають на території нашої громади.

Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття родині та близьким з приводу непоправної смерті військовослужбовця, загиблого за Україну Героя – Семена Бородіна.

Добрий, світлий спомин про покійного захисника нашої Батьківщини назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме там, де праведні спочивають!

Віримо, що пролита кров наших мужніх Героїв не пройде безслідно, ці факти відваги стануть нашою історією, що твориться на шляху до Перемоги.

Вічна пам'ять захиснику! Герої не вмирають!