Про міні-ярмарок вакансій
Ярмарок вакансій - це завжди шанс роботодавця і шукаючого роботу знайти один одного.
21 липня 2022 року в Рокитнянській районній філії відбувся онлайн міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ "ЕПІЦЕНТР-К", в якому взяли участь біля 50 осіб, які шукають роботу.
Відвідувачі ярмарку отримали вичерпну інформацію про заявлені вакансії, дізнались про вимоги роботодавця до майбутніх працівників, умови роботи, транспортне забезпечення, соціальний пакет та ін.
Роботодавець та громадяни, які шукають роботу, безпосередньо спілкувались один з одним і вирішували питання працевлаштування – з одного боку і підбору кадрів – з іншого.
По завершенню заходу відбувся обмін контактними даними, узгодження індивідуальних зустрічей із зацікавленими особами для вирішення питань щодо їх можливого працевлаштування.
Якщо вас також зацікавила більш детальна інформація та контактні дані вищезазначеного підприємств, звертайтесь до служби зайнятості за тел. (04562) 5-13-81, 5-22-61
Економіка України в умовах воєнного стану повинна працювати у посиленому режимі. То ж у надзвичайно складний для держави час – цінуймо роботодавців, які зберегли та пропонують робочі місця шукачам роботи у максимально можливій кількості.