ГИНЕ ЦВІТ НАЦІЇ…
У Рокитнянську громаду знову прийшло горе… За рідну Україну, за наше мирне сьогодення та майбутнє віддав своє життя уродженець села Насташка, навідник кулеметного взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону в/ч А 2167 - Тарас Васильович Дяденко.
Невимовний біль від тяжкої втрати для всіх нас. Герой загинув, проявивши стійкість та мужність. Під час здійснення противником артилерійського та мінометного обстрілу в Донецькій області отримав поранення несумісне з життям.
Тарас Дяденко назавжди залишиться мужнім 31-річним захисником своєї держави.
Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття родині, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка, захисника України – Тараса Дяденка.
Низький уклін та глибока вдячність Герою за саможертовність, за те, що захищав нашу Україну та всіх нас.
Слава Україні! Слава її ГЕРОЯМ!