ГИНЕ ЦВІТ НАЦІЇ…

Дата: 20.07.2022 13:59

У Рокитнянську громаду знову прийшло горе… За рідну Україну, за наше мирне сьогодення та майбутнє віддав своє життя уродженець села Насташка, навідник кулеметного взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону в/ч А 2167 - Тарас Васильович Дяденко.

Невимовний біль від тяжкої втрати для всіх нас. Герой загинув, проявивши стійкість та мужність. Під час здійснення противником артилерійського та мінометного обстрілу в Донецькій області отримав поранення несумісне з життям.

Тарас Дяденко назавжди залишиться мужнім 31-річним захисником своєї держави.

Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття родині, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка, захисника України  Тараса Дяденка.

Низький уклін та глибока вдячність Герою за саможертовність, за те, що захищав нашу Україну та всіх нас.

Слава Україні! Слава її ГЕРОЯМ!