Рятувальники проводять профілактичні рейди для контролю та забезпечення пожежної безпеки під час жнив.
Дата: 15.07.2022 11:39
Кількість переглядів: 121
14 липня з метою запобігання виникненню пожеж у місцях збирання та зберігання врожаю фахівці Білоцерківського району спільно з представниками територіальної оборони в ПП «Острівське» провели профілактичний рейд на території Рокитнянської СТГ .
Особливу увагу, рятувальники радять приділити оснащенню збиральної техніки первинними засобами пожежогасіння.
Служба порятунку нагадує: якщо ви побачили загорання на полях, не зволікайте, телефонуйте одразу до Служби порятунку за номером «101»! Завдяки вашій відповідальності збільшується можливість зберегти зернові культури! Особливо важливо це пам`ятати під час війни!