ПАМ'ЯТЬ ПРО НАШИХ ГЕРОЇВ ЖИТИМЕ ВІЧНО!

Дата: 14.07.2022 15:44

14 липня 2022 року минає вісім років як під час виконання бойового завдання у зоні проведення антитерористичної операції загинув наш земляк Білобров Юрій Вікторович  - командир роти 15-го окремого гвардійського гірсько-піхотного Севастопольського ордена Богдана Хмельницького батальйону 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної Туркестансько-Закарпатської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Сьогодні, вшанувати одного з найкращих синів України, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину, хвилиною мовчання та покласти квіти до його могили прийшли Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко та заступник селищного голови Микола Соколовський.

Білобров Юрій Вікторович посмертно нагороджений: орденом Богдана Хмельницького III ступеня; нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту»;

відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» та присвоєно звання «Почесний громадянин м. Ужгорода».

На будівлі Рокитнянської школи № 1, у фойє Ужгородського міського військкомату та біля центрального входу до Київського військового ліцею імені Івана Богуна встановлено меморіальні дошки на його честь.