В цей страшний та кривавий час кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою.

Сьогодні стало відомо про загибель ще одного жителя нашої територіальної громади оператора протитанкового взводу 3 механізованого батальйону в/ч А 2167 Пономаренка Івана Вікторовича 07.01.1991 року народження.

Житель села Насташка Пономаренко Іван Вікторович вступив на службу за контрактом 12.10.2020 року. Загинув 27.06.2022 року.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе родини Героя та разом схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!