ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ОСОБАМ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА, ВЧИНЕНОГО ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕРЖАВИ-АГРЕСОРА

Дата: 30.06.2022 12:12

Фото без описуПід час воєнного стану сексуальне насильство застосовується для деморалізації мирного населення. Воно означає зґвалтування або будь-який інший напад сексуального характеру, вчинений стосовно жінок, чоловіків або дітей. Його наслідки можуть бути жорстокими та полягати у сильному фізичному та психологічному впливі на жертв та інших свідків.

До сексуального насильства під час війни відноситься примусове роздягання, вимагання самопестощів, погрози сексуального характеру, загалом будь-який примус сексуального характеру або погроза вчинити це відносно іншої людини. Найбільш серйозним проявом є згвалтування у будь-яких формах.

Сьогодні стає відомо про все більше нових випадків сексуального насильства, які вчиняють російські військовослужбовці щодо жінок, дітей, чоловіків та навіть людей похилого віку. Сексуальне насильство використовується як “зброя” війни. Саме тому потрібно чітко розділити і розуміти, що механізми та закони стосовно сексуального насильства вчиненого представником держави агресора в мирний час відрізняються в період війни та збройних конфліктів.

Якщо ви або ваші рідні, знайомі стали жертвами сексуального насильства, вчиненого представниками держави-агресора, не мовчіть зверніться  за допомогою та підтримкою до спеціалістів, де вас в порядку конфіденційності вислухають та допоможуть.

Перелік  установ Рокитнянської територіальної громади на базі яких, за принципом „єдиного вікна”, з дотриманням правил конфіденційності, постраждала особа від сексуального насильства, вчиненого представниками держави-агресора, зможе безкоштовно отримати послуги інформування, консультування та інші послуги відповідно до потреб.

Назва закладу, установи, організації

Адреса,

Контактна особа

Служба у справах дітей та сім´ї Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області