ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2022 18:19

28 червня 2022 року в селищі Рокитне на базі спортивного майданчика із синтетичним покриттям Рокитнянського закладу загальної середньої освіти №3 відбувся дитячий турнір з міні-футболу присвячений Дню Конституції України.

В змагання взяли участь шість команд-вихованців Рокитнянської ДЮСШ,  тренер - В’ячеслав КАЛІНСЬКИЙ.

Організаторами заходу були - Рокитнянська селищна рада, відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради, Рокитнянська ДЮСШ та вчителі фізичної культури навчальних закладів.

Були присутні: Рокитнянський селищний голова - Юрій БОГДАНОВ, заступник селищного голови - Олександр КОНОПЧУК, секретар Рокитнянської селищної ради Юрій ШИМЧЕНКО і начальник відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради – Тетяна КРУТЬ, юні спортсмени, вболівальники та інші.

Розпочався турнір із загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, вшанування їх світлої пам’яті, громадянської звитяги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу полеглих воїнів та загиблих мирних громадян.

Керівники громади привітали юних спортсменів із Днем Конституції України та побажали цікавої результативної гри.

Після урочистого відкриття присутніх порадували своїми патріотичними виступами вихованці студії спортивно-бального танцю «Етюд» та хореографічного ансамблю «Журавлинка» (КЗ «Музична школа»).

Турнір пройшов надзвичайно цікаво, юні спортсмени відзначилися  безліччю напружених і захопливих моментів та цікавою грою.

За результатами проведених змагань:

• І місце виборола команда імені Короля Данила (9 балів);
  • ІІ місце зайняла команда імені Героїв ЗСУ (8 балів);
  • ІІІ місце посіла команда «Холодний Яр» (7 балів).

Команди «Росичі», «Київська Русь» і «Козачата» також наполегливо змагалися за перемогу і показали свою спортивну майстерність.

Всі футболісти і юні артисти отримали від Рокитнянської селищної ради солодощі, а іменинник – гравець команди «Козачата» Адам КЛИМЕНКО отримав ще й подарунок від начальника відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяни КРУТЬ.

На завершення свята Валентина ШЕВЧУК виконала патріотичну пісню про Україну.

Учасники представляли також свої навчальні заклади: Рокитнянські ЗЗСО №1, №3 та Синявський ОЗО (вчителі (тренери) фізичної культури Сергій РИСАК, Дмитро ГРИЖАК і Ольга САТИРЕНКО).