КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ – ІСТОРІЯ УХВАЛЕННЯ ТА СЬОГОДЕННЯ

Дата: 28.06.2022 13:02

28 червня 2022 року у  бібліотеках  Комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Публічна бібліотека» були проведені ряд заходів з нагоди державного свята  Дня Конституції України.

У читальній залі Публічної бібліотеки відбулася правова година – спілкування « Конституція України – історія ухвалення та сьогодення» для мешканців Рокитнянської громади. Привітали присутніх та  поділилися своїми думками  Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко, начальник відділу культури, молоді і спорту Рокитнянської селищної ради Тетяна Круть та завідувач сектору «Рокитнянського бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги «Білоцерківського МЦ з надання БВПД» Юлія Горьова.

Провідний бібліотекар Любов Марущенко ознайомила присутніх з книжково – ілюстративною виставкою «Конституція України – основоположний документ новітнього державотворення» та зазначила , що Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національностей, прийняла Конституцію - Основний Закон України 28 червня 1996 року. Особливо наголосила на статтю 65 Основного Закону «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів – є обов’язком громадян України».

У Дитячій бібліотеці – філії провели майстер – клас  по виготовленню ляльки – мотанки «Оберегова лялька – мотанка «Подорожниця» . На заході були присутні керівники Рокитнянської громади.