ЗНАЙДЕМО РОБОТУ РАЗОМ

Дата: 24.06.2022 18:24

Фото без описуРозв’язання проблем зайнятості безробітних залежить не тільки від служби зайнятості, а й від самої людини: її наполегливості, мобільності, активності, прагнення до навчання, роботи та гідного життя, незалежно від обставин життя.

До Рокитнянської районної філії з пошуку роботи звернулася внутрішньопереміщена особа Андрій ШЕВЦОВ з міста Маріуполь, який до війни працював інженером з охорони праці в ТОВ "Конкорд Інжиніринг Україна".

У зв’язку з воєнними діями змушений був звільнитися з роботи та змінити місце проживання.

Звернувшись до Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості за послугами, чоловік отримав повний комплекс послуг, спрямований на активізацію пошуку роботи.

Пам'ятаючи, що головними клієнтами служби зайнятості завжди були і залишаються роботодавці і саме їм надається широкий спектр послуг, основна з яких – якісний підбір затребуваних кадрів, директор філії звернулася до ПП "РЕД БУЛ" з пропозицією щодо укомплектування вакансії інженера з охорони праці кваліфікованим фахівцем.

У ході взаємодії з кар’єрним радником безробітного було спрямовано на співбесіду до роботодавця - ПП "РЕД БУЛ". Після успішної співбесіди А.Шевцов був працевлаштований на посаду інженера з охорони праці.

Отож, незважаючи на бойові дії які ведуться на території України, життя триває.

Роботодавці шукають працівників, шукачі роботи – вакансії, а служба зайнятості сприяє якісному підбору персоналу.