Міні ярмарок вакансій

Дата: 24.06.2022 18:18

22 червня 2022 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій ТОВ "АПК "НАСТАШКА", у якому взяли участь 32 пошукачі роботи.

Відкрила захід директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса ГЛЮЗА, яка ознайомила учасників заходу із ситупцією на ринку праці на Рокитнянщині в умовах дії воєнного стану, змінами у законодавсті щодо зайнятості населення, закликала кожного працювати задля перемоги.

Презентувала підприємство ТОВ "АПК "НАСТАШКА" та його вакансії інспектор з підбору персоналу Юлія КОСТИНА, а заступник директора з тваринництва Валерій ПОНОМАРЕНКО в деталях розповів про структуру підприємства, на базі якого діє три сучасні свинокомплекси, розміщені в Київській та Черкаській областях, методи організації та ведення виробництва, технології, які використовує товариство у своїй діяльності.

По завершенню заходу зацікавлені у працевлаштуванні учасники пройшли індивідуальні співбесіди з роботодавцем.

Якщо вас також зацікавила робота на цьому сучасному підприємстві, де вже працюють біля 530 осіб, телефонуйте до Рокитнянської районної філії Київського ОЦЗ:

(04462) 5-13-89, 5-22-61

або безпосередньо до роботодавця

067-538-40-71, 068-005-36-33

Адреса підприємства: село #Насташка, #Білоцерківського_району, #Київської_області та село #Колодисте #Уманського_району #Черкаської_області