Комп’ютеризація бібліотек Рокитнянської громади триває.

Дата: 17.06.2022 09:39

Великий вплив на організацію, розвиток, становлення бібліотек має комп’єтеризація. Комунальним закладом Рокитнянської селищної ради були отримані 5 комп’ютерів та комп’ютерних столів від благодійної організації “Благодійний фонд “Фавбет Фаундейшн” в рамках проведення благодійної програми “Підтримки розвитку бібліотек та освіти в Україні”.

Комп’ютери встановлені в Рокитнянській публічній бібліотеці, Дитячій бібліотеці-філії, Рокитнянській селищній бібліотеці-філії та Житньогірській бібліотеці-філії.

16 червня 2022 року Рокитнянська селищна бібліотека-філія отримала комп’ютер для потреб користувачів бібліотеки.

Ще один комп’ютер буде встановлений в Ольшаницькій бібліотеці-філії.

Міністерство цифрової трансформації має мету навчити мільйони українців цифровій грамотності. Власне бібліотеки стали основним партнером у цьому проєкті, адже кожен житель нашої країни має можливість відвідувати бібліотеки.

Хочемо зазначити, що завдяки компютеризації наші бібліотеки зможуть працювати якісніше, продуктивніше та з більшою користю для нашої громади.