Здійснено заміну зовнішнього каналізаційного водовідведення в Рокитнянському селищному будинку культури

Дата: 16.06.2022 15:40

16 червня 2022 року під керівництвом директора комунального підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитне водоканал» Олексія Ніколенка було здійснено заміну зовнішнього каналізаційного стоку в Рокитнянському селищному будинку культури.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Працівники місцевого водоканалу відповідально поставилися до роботи та якісно виконали демонтаж старих труб, здійснили заміну каналізаційних залізобетонних кілець і поліетиленових труб.

У час сучасності для монтажу каналізації популярності набула система на основі пластикових труб і фітингів, яка і була використана. Все тому, що у пластикових труб безліч переваг, вони не схильні до корозії, не заростають, стійкі до стирання, а також зручні в монтажі. Тож надійність і довговічність побудованої каналізації залежить від обраного матеріалу трубопроводів.

Фото без опису    Фото без опису

Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради висловлює щиру вдячність працівникам КП «Рокитне водоканал» за добросовісну, якісну та важливу для жителів селища виконану роботу!

Алла Нечепоренко