Жорстока, звірська війна російської федерації проти усіх українців призвела до жахливих наслідків. Масові вбивства та зґвалтування, насильницьке вивезення людей, у тому числі дітей, за кордон, викрадення людей, роз’єднані сім’ї, втрачене та зруйноване майно, втрата доходів – це та реальність, з якою зіштовхнулось українське суспільство. Одними з найбільш вразливих категорій населення в такій ситуації – є жінки, діти, особи з інвалідністю та інші.

   Відповідно до статті 1 Закону України «Про соціальні послуги», а також постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 587 «Про затвердження Порядку організації надання соціальних послуг»  до осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, належать особо/сім’ї, які не можуть самостійно подолати негативний вплив обставин, зумовлених шкодою, заподіяною бойовими діями, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією. Відповідно до Типового положення про центр соціальних служб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 479, центр є закладом, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги.

   Враховуючи поточну ситуацію в країні, вкрай важливо забезпечити надання вчасної соціально-психологічної підтримки та допомоги всім громадянам України, які цього потребують.

   Звертайтесь до центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області. Ви можете отримати допомогу психолога за адресою: вул. Незалежності, 2, смт. Рокитне Білоцерківського району Київської області  тел. (04562)5-12-87